SYSTEMY ALARMOWE Kraków

Zamów bezpłatną wycenę
Zamów bezpłatną wycenę

System alarmowy, dzięki automatycznej i natychmiastowej reakcji na potencjalne zagrożenie jest bardzo skuteczną formą ochrony Twojego mienia, a nawet życia.

Nasze instalacje alarmowe powstają w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt znanych marek, co daje Tobie pakiet niepodważalnych korzyści: niezawodne działanie w chwilach próby, łatwe sterowanie systemem i bezproblemowy dostęp do serwisu i gwarancji.

Montujemy alarmy zarówno w dużych obiektach, takich jak szkoły, hotele czy firmy; jak i w mieszkaniach prywatnych czy małych lokalach. Instalacje alarmowe, montaż alarmów realizujemy dla klientów z miasta Kraków i okolic.

Alarmy Kraków: Wybrane realizacje
realizacje
Zobacz więcej
więcej >>

SPRAWDŹ POZOSTAŁE USŁUGI REVEKOM Kraków

W czym jeszcze możemy Ci pomóc?

MONITORING

Instalacja, modernizacja i rozbudowa systemów monitorujących w oparciu o sprzęt renomowanych marek na gwarancji producenta.

więcej

Telewizja zbiorcza (AZART)

Od czasu zmiany sytemu analogowego na cyfrowy do łask wraca telewizja zbiorcza (AZART), oferując wiele możliwości kiedyś nieosiągalnych.

więcej

Domofony

Projektujemy i montujemy kompleksowe instalacje chroniące mieszkańców przed niepożądanymi gośćmi w budynku czy na posesji.

więcej

Kontrola dostępu

Wdrażamy rozwiązania służące rejestracji czasu pracy i regulacji uprawnień do wskazanych stref lub pomieszczeń.

więcej

IT

Sprzedajemy i skupujemy sprzęt IT oraz podzespoły komputerowe – nowe i używane. Pomagamy przy zakupie sprzętu i jego konfiguracji.

więcej